Pradžia

Signalizacija butui

Signalizacija namui

 

      Elektroninės patalpų signalizacijos - tai pati populiariausia priemonė skirta užtikrinti turto saugumą. Apsauginė signalizacija – tai vienas iš patikimiausių būdu apsaugoti žmones bei turtą. Priklausomai nuo sistemos sudėties, signalizacija reaguoja į judėjimą, garsą, durų ir langų atidarymą, stiklo dužimą, sienų ardymą, vandens nutekėjimą, elektros įtampos dingimą ir kt.           

Signalizacijos sistemą sudaro programuojamas centrinis modulis, vadinamas centrale, išplėtimo ir pagalbiniai moduliai, jutikliai, signalizaciniai prietaisai (sirenos, blykstės, stendai). Centralės skirstomos į grupes – mažų, vidutinių, didelių bei ypač didelių objektų apsaugai. Mažų objektų apsauginės centralės gali stebėti iki 8-ių zonų, vidutinių – iki 64-ių, didelių – iki kelių šimtų, o ypač didelių – iki kelių tūkstančių zonų. Sistemos jutikliai – tai tūrio  jutikliai, stiklo dūžio jutikliai, magnetiniai kontaktai, kiti specializuoti jutikliai: vandens lygio, slėgio kitimo ir kt.. Apie pažeidimus signalizacijos sistema praneša centriniam stebėjimo pultui arba GSM ryšiu į Jūsu mob. telefona Ryšys su centriniu stebėjimo
pultu palaikomas per telefoninę liniją arba radijo bangų siųstuvą, su asmenimis – telefoninę liniją. Jeigu patalpose, kuriose rengiamasi įrengti apsauginę signalizaciją atlikti visi apdailos darbai  ir sistemos laidai gadintų bendrą vaizdą, galima įrengti belaidę apsaugos signalizacijos sistemą, kurioje ryšys tarp sistemos dalių palaikomas radijo bangomis.